Multimediální výukové materiály
07.12.2009

Jedna z klíčových aktivit projektu je zaměřena na tvorbu výukových materiálů s využitím nových poznatků a technologií ve výuce.
Pedagogové, kteří byli proškoleni z prostředků ESF, v této fázi musí aplikovat získané dovednosti a tvořit materiály, využitelné při práci s žáky jak na interaktivní tabuli, tak při samostatné práci žáků na počítačích.
Speciální SW umožňuje využívat moderní poznatky a předávat žákům nejnovější poznatky formou, která podporuje počítačovou gramotnost  a IT kompetence žáků, i jejich učitelů a zvyšuje jejich konkurenceschopnost.

K otevření a prohlížení vytvořených výukových materiálů je nutné mít v počítači nainstalovaný program SMART Notebook viewer. Tento software je bezplatný a instalační soubor lze stáhnout ZDE.
  • Výukové materiály ke stažení - 1. stupeň ZŠ (126)
    ( materiály ke stažení )

• Výukové materiály ke stažení - 2. stupeň ZŠ (134)
    ( materiály ke stažení )